Dobór materaca może stanowić problem zarówno dla świeżo upieczonych rodziców, jak i dla tych z dłuższym stażem. Na rynku pojawiają się, coraz to nowsze oferty. Dlatego chcemy zaprezentować Ci produkt, który wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom.

Trzy funkcje materaca

Każdy rodzic wie, jak wygląda pakowanie dziecka na długi wyjazd na wakacje lub weekend u znajomych i o ilu rzeczach trzeba pamiętać. Dlatego materac Hilding Safety Smyk został wyposażony w kilka niezwykle przydatnych funkcji. Może służyć Tobie i twojemu dziecku, jako materac do łóżeczka, materac przenośny lub przewijak. Dodatkowo jego kształt przypomina łódeczkę – boki są wyższe niż reszta materaca, co pomaga w amortyzacji dziecka i zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Ponadto, produkt został wykonany z innowacyjnej i elastycznej pianki Velvet Touch. Materace z tego typu materiału są sprężyste i zapewniają dziecku utrzymanie stabilnej i prawidłowej pozycji podczas snu. Dzięki temu masz pewność, że twój maluch prześpi całą noc spokojnie.

Idealny produkt dla alergików

Hilding Safety Smyk - materac, spełniający oczekiwania rodzicówJeśli twoje dziecko zmaga się z alergią lub jest podatne na to schorzenie – materac Hilding Safety Smyk to strzał w dziesiątkę! Produkt został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex, dzięki któremu masz pewność, że do jego wykonania użyto całkowicie bezpiecznych materiałów, które nie wpłyną negatywnie na rozwój i funkcjonowanie maluszka. Ponadto, kupując materace Hilding, masz gwarancję, że podczas ich produkcji nie zostały użyte żadne substancje alergogenne, które mogłyby powodować, np. wysypkę czy trudności z oddychaniem. Jest to bardzo ważne podczas wyboru odpowiedniego produktu. Co więcej, materac Hilding Safety Smyk otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co oznacza, że spełnia on wszelkie wymagania, jakie mogą mieć rodzice i dzieci, co do tego typu produktu. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości materaca i sumiennie przeprowadzonej produkcji.

 Łatwe utrzymanie higieny

 Zdarza się, że dzieci przemoczą pieluszkę lub ubrudzą materac. Hilding Safety Smyk jest ubrany w pokrowiec nowej generacji Lotus, który odznacza się odpornością na wodę, jak i substancje oleiste. Bardzo łatwo utrzymać produkt w czystości – wystarczy zabrudzone miejsce przetrzeć zwilżoną szmatką lub zdjąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Każdy rodzic wie, jak ważne jest utrzymanie zasad higieny w otoczeniu dziecka i zachowanie czystości. Jeśli kupisz nasz produkt, będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością i świeżością materaca przez długi czas.

Skomponowanie wyprawki dla niemowlęcia to nie lada wyzwanie. Warto wybrać taki materac, który będzie bezpieczny, wielofunkcyjny i starannie wykonany. Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów materac Hilding Safety Smyk już dziś, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/